SESJA BOŻE NARODZENIE 2021 – VOUCHER WAŻNY 3 MIESIĄCE OD DATY ZAKUPU

Bardzo miło jest Was gościć na mojej stronie.

Fotografuje już wiele lat a te zdjęcia na plakacie to zaledwie kilka z wielu tysięcy zdjęć jakie wykonałem na sesjach – część z nich można obejrzeć tutaj:

1. na mojej stronie: www.jaroslawtyszko.pl

2. https://www.facebook.com/JaroslawTyszkoFotografia

3. https://www.facebook.com/FotoDzieciaki-jarosław-tyszko-371011216626009

4. https://www.facebook.com/JaroslawTyszkoPhotography/

Jeżeli obejrzałaś/eś moje zdjęcia i podobają się nie tylko jakościowo ale mają również to coś co stanie się dla Ciebie wartościowe teraz i w przyszłości, znasz mnie i chcesz kolejną naszą wspólną sesję lub zostałem polecony przez inną osobę zapraszam na sesję.

Jako że mamy czas MIKOŁAJEK / BOŻEGO NARODZENIA/ NOWEGO ROKU chcę aby również z mojej strony powstała mała forma prezentu dla Ciebie. Proponuję więc dwa pakiety na ten piękny emocjonalny czas: I PAKIET – 10 wybranych i obrobionych zdjęć w cenie 220 PLN oraz II PAKIET – 20 wybranych i obrobionych zdjęć w cenie 320 PLN. Oczywiście sesję możemy zrobić w wybranym przez Ciebie miejscu: W Twoim domu przy choince z rodziną, w czasie zabawy na sankach z dziećmi czy podczas lepienia bałwana, na spacerze w parku pokrytym płatkami śniegu, czy całkowicie innym miejscu, które będzie przyjazne dla Ciebie. Za dojazd w miejsce sesji doliczę jedynie 1.50 PL za kilometr od mojego miejsca zamieszkania.

Jeżeli chcesz się o coś zapytać , dowiedzieć, napisz do mnie na FB https://www.facebook.com/JaroslawTyszkoPhotography/ , na maila: fokrel@gmail.com lub zadzwoń 888 23 22 23

Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia

Leave a comment