SESJA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Bardzo miło jest Was gościć na mojej stronie. Jeżeli czytasz właśnie ten wpis, to jest duże prawdopodobieństwo, że masz chęć stworzyc pamiątkę dla siebie. Tak pamiątkę, bo wcale nie chodzi tutaj jedynie o dzień babci czy dzień dziadka ale o przemijający czas, który jak mała pustynna burza zasypuje nam wiele wspomnień bezpowrotnie.

Fotografuje już wiele lat a te pamiątkowe zdjęcia na plakacie to moja rodzina, pradziadkowie, dziadkowie, rodzice i w sumie ja , między innymi ten na nocniku :). Po obejrzeniu albumu z moimi starymi , często ukrytymi zdjęciami postanowiłem, że popracuję również dla Was aby stworzyć coś pięknego , niespotykanego i niosącego później wspomnienia.

Jestem fotografem z zawodu ( obejrzyj proszę zdjęcia na mojej stronie tu gdzie teraz jesteś lub na FB ) i jest to moja i pasja i praca, jednak tym razem chciałem dać coś bardzo od siebie w tym trudnym dla niektórych, bardzo emocjonalnym czasie – czyli bardzo niską cenę. Dodam również inne możliwości, z których będziecie mogli skorzystać jeżeli tylko będziecie mieli na to ochotę.

Przypominam że Wy otrzymujecie w tym podstawowym pakiecie : portretową sesję jednej osoby – 5 obrobionych zdjęć oraz fotoobraz wielkości aż 30×40 cm. Niestety dojdą jeszcze pewne minimalne koszty, które są poza mną: dojazd na sesję od miejsca Henryszew 22 ( wystarczy wpisać w google – fotograf henryszew – Fokrel ) – do Was do domu, do parku, do ogrodu – gdzie chcecie ( koszt 1 zł za kilometr ) oraz cenę wysyłki fotoobrazu ok 20 zł ( muszę sprawdzić i potwierdzić ) albo wchodzi w grę odbiór osobisty jeśli będzie to dla Was wygodniejsze.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI:

  1. Każda dodatkowa osoba – 50 zł + 1 dodatkowe zdjęcie cyfrowe czyli będzie ( 5 + 1 ) – wy wybieracie te zdjęcia oraz formę obróbki czy to czarno białe, czy sepia, czy kolor oraz jak sobie te zdjecia podzielicie między te dwie , trzy …itd osoby.
  2. Każdy dodatkowy obraz na płótnie 30 x 40 cm – 50 zł – możecie przecież mieć pomysł na obrazy każdego członka rodzinny oddzielnie, i np powieszone obok siebie na ścianie.
  3. Jeżeli będą dodatkowe pytania lub jakieś pomysły np stworzenie fotoksiązki z Waszych zdjęć , zrobienie ze zdjeć drzewa genealogicznego i stworzenie plakatu zdjęciowego itp to po prostu poproszę o kontakt czy to przez stronę czy poprzez maila fokrel@gmail.com lub telefonicznie 888 23 22 23 Pozdrawiam Jarek

Leave a comment